Enduro Market
Size Nasıl yardımcı olabilirim

Kredi Kartı Ödemeleri

Siparişlerinizin ödemesini kredi kartı, banka havalesi yoluyla yapabilirsiniz. Kredi Kartı ile yapılan alışverişlerde kredi kartı bilgilerinizin güvenliği 128 bit SSL kullanılarak şifrelenmektedir. SSL bağlantısının aktif olduğunu, sipariş işlemleri sırasında kart bilgilerinizi girdiğiniz sayfamıza geçtiğinizde, tarayıcınızın adres çubuğunun hemen yanında görüntülenecek olan kilit simgesinden anlayabilirsiniz. Kredi kartı ödeme işlemlerinde iyzico altyapısını kullanmaktayız. Kredi kartı ile ödemelerinizi gönül rahatlığıyla yapabilirsiniz.


Havale/Eft Ödemeleri

Dilerseniz siparişinize ait ödemenizi banka havale/eft yoluyla da yapabilirsiniz. Sipariş işlemlerinizi havale/eft seçeneğini tercih ederek tamamladıktan sonra, belirtilen tutarı aşağıdaki hesap numaralarımıza göndermeniz yeterlidir. Siparişinizin en hızlı şekilde onaylanıp gönderilebilmesi için, lütfen ödeme işlemini tamamladıktan sonra info@enduromarket.com adresine dekotu göndererek bilgi veriniz. Siparişi takip eden 5 iş günü içerisinde havalesi yapılmayan siparişler iptal edilmektedir.


Banka Hesap Bilgileri

Yapı Kredi Bankası
Latif korkmaz
Şube: Küçüksu Şubesi
Şube Kodu: 1137
IBAN: TR450006701000000072183778


Garanti Bankası
Latif korkmaz
IBAN: TR26 0006 2000 7870 0006 2972 44

PTT Kod: 06165956
Latif korkmaz

Teslimat Bilgileri

Kredi kartıyla yapılan ödemelerde, ilgili bankanın onayı ve güvenlik birimimizin kontrolünü takip eden 3 iş günü içerisinde, havale/eft ile yapılan ödemelerde ise ödemenin hesabımıza geçmesini takip eden 3 iş günü içerisinde siparişiniz kargoya verilir. Ürünler ilgili kargoya verildikten sonra gönderilen bölgenin uzaklığına göre 1 ila 5 iş günü arasında teslim edilir. Herhangi bir sorunuz ya da sorununuz olduğunda lütfen iletişim bilgilerimizden irtibata geçiniz. Cuma günü saat 16:00' dan sonra verilen siparişleriniz Pazartesi günü işleme alınacaktır.


Enduro Market Teslimat


Teslimat sırasında teslimat adresinde kimsenin bulunmaması durumunda kargo sorumlusu sizin için kargo şirketinin telefon numarasını ve şube adresini içeren bir haber formu bırakacaktır. Haber formununun bırakılmasını takip eden iş günü itibariyle aynı adrese ikinci uğrama gerçekleştirilecektir. 2 gün içinde haber formu üzerindeki telefon numarasını arayıp evde siparişinizi teslim alabileceğiniz saat dilimini bildirdikten sonra teslimat gerçekleştirilecektir.

Ürün karşılaştırmak için eklendi.